Kreativní hračky

Informace

Novinky

Nové FAB-LAB Tetování metalické kreativní set tetovací salon 120 vzorů v krabici Zobrazit větší

FAB-LAB Tetování metalické kreativní set tetovací salon 120 vzorů v krabici

DS48523493

Nový produkt

Set plný zábavy, kreativity a cool šablon! Tato sada ti přinese spoustu zábavy a experimentování s metalickým tetováním! Set obsahuje kvalitní materiály, 4 archy tetování s více než 120 módními vzory. Návod ti pomůže vytvořit skvělá tetování! Každá dívka chce být in a moderní, a chce zažít spoustu zábavy. Například spolu s kamarádkami otevřít vlastní malý tetovací salon. S touto zkrášlovací kreativní sadou metalických barev nic není nemožné! Set Fab-Lab Metalické tetování obsahuje čtyři archy tetování s více než 120 módními vzory, nůžky a houbičku pro snadnou aplikaci. Součástí balení je také šikovný návod, ve kterém holčičky kromě způsobu použití naleznou i inspiraci pro své výtvory. Rozměry balení (š v h): 22 x 22 x 5cm Obsah balení: 4 archy s více než 120 vzory tetování, 1x nůžky, 1 aplikátor – houbička, návod Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let

Více informací

Skladem

399 Kč s DPH

Více informací

Set plný zábavy, kreativity a cool šablon! Tato sada ti přinese spoustu zábavy a experimentování s metalickým tetováním! Set obsahuje kvalitní materiály, 4 archy tetování s více než 120 módními vzory. Návod ti pomůže vytvořit skvělá tetování!

Každá dívka chce být in a moderní, a chce zažít spoustu zábavy. Například spolu s kamarádkami otevřít vlastní malý tetovací salon. S touto zkrášlovací kreativní sadou metalických barev nic není nemožné! Set Fab-Lab Metalické tetování obsahuje čtyři archy tetování s více než 120 módními vzory, nůžky a houbičku pro snadnou aplikaci. Součástí balení je také šikovný návod, ve kterém holčičky kromě způsobu použití naleznou i inspiraci pro své výtvory.

Rozměry balení (š v h): 22 x 22 x 5cm
Obsah balení: 4 archy s více než 120 vzory tetování, 1x nůžky, 1 aplikátor – houbička, návod

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: