Kreativní hračky

Informace

Novinky

Modelína sada 12 barev PLASTELÍNA modelovací dětská hmota v sáčku Zobrazit větší

Modelína sada 12 barev PLASTELÍNA modelovací dětská hmota v sáčku

DS85574140

Nový produkt

Dětská modelína - plastelína je nestárnoucí evergreen, který vaše děti nikdy neomrzí. Hraní s modelovací hmotou ve vašich dětech rozvíjí fantazii a tvořivost a také posiluje a zlepšuje jemnou motoriku. S touto hrou stráví děti hodiny a hodiny příjemné zábavy. O tom, že modelování z plastelíny může být zábavnější než kdy dříve, vás přesvědčí naše modelína. Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte! Plastelína je hračka vhodná pro rozvoj jemné dětské motoriky i fantazie. Rozměry balení (š v): 16 x 16cm Velikost 1 válečku (d š): 7,5 x 1cm Balení obsahuje 12 kusů válečků v různých barvách. Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. -mp-

Více informací

Skladem

36 Kč s DPH

Více informací

Dětská modelína - plastelína je nestárnoucí evergreen, který vaše děti nikdy neomrzí. Hraní s modelovací hmotou ve vašich dětech rozvíjí fantazii a tvořivost a také posiluje a zlepšuje jemnou motoriku. S touto hrou stráví děti hodiny a hodiny příjemné zábavy.

O tom, že modelování z plastelíny může být zábavnější než kdy dříve, vás přesvědčí naše modelína. Nevěříte? Vyzkoušejte a uvidíte!

Plastelína je hračka vhodná pro rozvoj jemné dětské motoriky i fantazie.

Rozměry balení (š v): 16 x 16cm
Velikost 1 válečku (d š): 7,5 x 1cm
Balení obsahuje 12 kusů válečků v různých barvách.

Cena je uvedena za 1 kus hračky

Hračka je vhodná pro děti od 3 let
Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-mp-30 dalších produktů ve stejné kategorii: