Kreativní hračky

Informace

Novinky

MAKE IT REAL Portfolio návrhářské Džungle kreativní set v krabici

DS34561399

Nový produkt

Návrhářské portfolio z kolekce Fashion Collection od Make it real, s motivy džungle. Více jak 120 šablon a nálepek, 14 inspirativních stránek, výkresové technologie, 30 barevných stránek. Baleno volně. Navrhuj módní oblečky a doplňky pro mladé slečny! Make It Real portfolio, pomocí kterého si můžeš vytvořit ty nejhezčí oděvy. Vyber si obrázek, pomocí šablon ho vymaluj a nakonec ozdob samolepkami. Je to jednoduché a zábavné. Portfolio rozvíjí fantazii a vkus malých návrhářů. Díky kreativním sadám Make It Real děti zažijí spousty zábavy při tvoření. Výrobky jsou zcela bezpečné, testovány podle nejvyšších standardů pro hračky a kosmetickou bezpečnost. Hračky Make It Real podporují rozvoj fyzických, sociálních a emocionálních dovedností. Nechte své děti experimentovat se sadami Make It Real a podpoříte tak jejich všestranný rozvoj. Rozměry balení (š v h): 18,5 x 29 x 2cm Obsah balení: instrukce, průvodce, 1 arch se šablonami, 2 archy se samolepkami, inspirativní stránky a výkresové technologie a strany určené k navrhování oděvů. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

199 Kč s DPH

Více informací

Návrhářské portfolio z kolekce Fashion Collection od Make it real, s motivy džungle. Více jak 120 šablon a nálepek, 14 inspirativních stránek, výkresové technologie, 30 barevných stránek. Baleno volně. Navrhuj módní oblečky a doplňky pro mladé slečny!

Make It Real portfolio, pomocí kterého si můžeš vytvořit ty nejhezčí oděvy. Vyber si obrázek, pomocí šablon ho vymaluj a nakonec ozdob samolepkami. Je to jednoduché a zábavné. Portfolio rozvíjí fantazii a vkus malých návrhářů.

Díky kreativním sadám Make It Real děti zažijí spousty zábavy při tvoření. Výrobky jsou zcela bezpečné, testovány podle nejvyšších standardů pro hračky a kosmetickou bezpečnost. Hračky Make It Real podporují rozvoj fyzických, sociálních a emocionálních dovedností. Nechte své děti experimentovat se sadami Make It Real a podpoříte tak jejich všestranný rozvoj.

Rozměry balení (š v h): 18,5 x 29 x 2cm
Obsah balení: instrukce, průvodce, 1 arch se šablonami, 2 archy se samolepkami, inspirativní stránky a výkresové technologie a strany určené k navrhování oděvů.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: