Kubusy a kostky

Informace

Novinky

TOPA DŘEVO Kostky (kubus) Lesní zvířátka 6 ks v krabičce *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS89919671

Nový produkt

Dětské kostky s oblíbenými obrázky roztomilých lesních zvířátek od české ilustrátorky Lenky Vybíralové. Obrázky pro tyto krásné dřevěné kostičky nám nakreslila česká ilustrátorka Lenka Vybíralová a od samého zavedení do prodeje jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Zajíc s mrkvičkou, moudrá sova, ryšavá liška nebo roztomilá ještěrka se při skládání kostiček dětem napevno uchytí v paměti a již nikdy si lišku s vlkem, nebo ježka s krtkem nespletou. Dětské obrázkové kostečky jsou klasická hra, která podporuje logické uvažování u těch nejmenších dětí. Všechny kostičky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného, přírodního materiálu - ze dřeva. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha. Dřevěné kostky s obrázky skládáme tak, abychom vytvořili kompletní obrázek. Je to jedna z nejoblíbenějších hraček našich dítek. Atestováno státní zkušebnou ČR Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 125 x 122 x 40mm Rozměry kostky: 3,7cm Materiál: dřevo Obsah balení: 6 kostek + předloha obrázků pro snadné skládání Hmotnost výrobku 180 g Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 2 let -dm-

Více informací

Skladem

149 Kč s DPH

Více informací

Dětské kostky s oblíbenými obrázky roztomilých lesních zvířátek od české ilustrátorky Lenky Vybíralové.

Obrázky pro tyto krásné dřevěné kostičky nám nakreslila česká ilustrátorka Lenka Vybíralová a od samého zavedení do prodeje jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. Zajíc s mrkvičkou, moudrá sova, ryšavá liška nebo roztomilá ještěrka se při skládání kostiček dětem napevno uchytí v paměti a již nikdy si lišku s vlkem, nebo ježka s krtkem nespletou.

Dětské obrázkové kostečky jsou klasická hra, která podporuje logické uvažování u těch nejmenších dětí. Všechny kostičky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného, přírodního materiálu - ze dřeva. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha. Dřevěné kostky s obrázky skládáme tak, abychom vytvořili kompletní obrázek. Je to jedna z nejoblíbenějších hraček našich dítek.

Atestováno státní zkušebnou ČR

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 125 x 122 x 40mm
Rozměry kostky: 3,7cm
Materiál: dřevo
Obsah balení: 6 kostek + předloha obrázků pro snadné skládání
Hmotnost výrobku 180 g

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: