Kubusy a kostky

Informace

Novinky

Nové WOODY DŘEVO Kostky barevné s potiskem 50 dílků Zobrazit větší

WOODY DŘEVO Kostky barevné s potiskem 50 dílků

DS28114670

Nový produkt

90906 Dětská dřevěná Stavebnice kostky v kyblíku s prostrkávacím víkem 50 dílů; 2 v 1.Woody vkládačka Kyblík slouží zároveň k uskladnění kostek i jako roztřiďovač tvarů, je opatřen uchem. Kostky jsou barevné a natur. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Jsou precizně opracované. Slouží jako didaktická pomůcka pro rozvoj motoriky. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS". Velikost dětských dřevěných kostiček je od 3cm do 8 cm Rozměry balení (v š h): 16 x 19,5 x 19,5cm Materiál: dřevo Počet kostek: 50ks Hračka je vhodná pro děti od 1 let! Cena je uvedena za 1 kus hračky

Více informací

Skladem

350 Kč s DPH

Více informací

90906 Dětská dřevěná Stavebnice kostky v kyblíku s prostrkávacím víkem 50 dílů; 2 v 1.Woody vkládačka
Kyblík slouží zároveň k uskladnění kostek i jako roztřiďovač tvarů, je opatřen uchem.
Kostky jsou barevné a natur. Kostky jsou vyrobeny z kvalitního masivního dřeva. Jsou precizně opracované. Slouží jako didaktická pomůcka pro rozvoj motoriky.
Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Česká značka WOODY - to jsou dřevěné hračky a dřevěné výrobky, zaměřující se na didaktický a motorický rozvoj dítěte, rozvíjení jemné motoriky, kombinatoriky a jednoduchého kreativního a kombinačního myšlení. Klade velký důraz na vysokou kvalitu a bezpečnost. Všechny hračky jsou testovány na nejvyšší mezinárodní standard a většina hraček je zařazena do programu "BEZPEČNÉ HRAČKY - SAFE TOYS".

Velikost dětských dřevěných kostiček je od 3cm do 8 cm
Rozměry balení (v š h): 16 x 19,5 x 19,5cm
Materiál: dřevo
Počet kostek: 50ks

Hračka je vhodná pro děti od 1 let!
Cena je uvedena za 1 kus hračky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: