Kubusy a kostky

Informace

Novinky

WOODY DŘEVO Kostky 50 dílků v kyblíku *DŘEVĚNÉ HRAČKY* Zobrazit větší

WOODY DŘEVO Kostky 50 dílků v kyblíku *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS51172387

Nový produkt

Dětská stavebnice s barevnými dřevěnými kostkami ze dřeva je určena pro stavby hradů, domečků, ale také slouží jako didaktická pomůcka pro kluky a holky. Kostky jsou uloženy v praktickém kyblíku s uchem. Víko kyblíku tvoří výseky pro vkládání jednotlivých tvarů, což podporuje rozvoj jemné motoriky, logiky a kombinatoriky. Kyblík obsahuje kostky v různých tvarech, barvách a velikostech. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Rozměry balení (š v): 17 x 15 cm Velikost krychle (š v h): 2,5 x 2,5 x 2,5cm Materiál: dřevo Obsah balení: 50 kostek Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 2 let

Více informací

Skladem

250 Kč s DPH

Více informací

Dětská stavebnice s barevnými dřevěnými kostkami ze dřeva je určena pro stavby hradů, domečků, ale také slouží jako didaktická pomůcka pro kluky a holky.

Kostky jsou uloženy v praktickém kyblíku s uchem. Víko kyblíku tvoří výseky pro vkládání jednotlivých tvarů, což podporuje rozvoj jemné motoriky, logiky a kombinatoriky. Kyblík obsahuje kostky v různých tvarech, barvách a velikostech.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v): 17 x 15 cm
Velikost krychle (š v h): 2,5 x 2,5 x 2,5cm
Materiál: dřevo
Obsah balení: 50 kostek

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: