Kubusy a kostky

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Kostky obrázkové domácí zvířátka set 15ks *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS97700681

Nový produkt

Dětské dřevěné kostky s motivem domácích zvířátek Bino Kostky (kubus) jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha. Klasická hra - dřevěné kostky s obrázky skládáme tak, abychom vytvořili kompletní obrázek. Motivem jsou domácí zvířátka - hračka především vhodná k procvičení paměti. Je to ten správný krok pro rozvoj dítěte. Uložené v dřevěné krabičce. Velikost krabičky (š v h): 20 x 13 x 5 cm Počet dílků: 15 ks - lze složit 6 různých obrázků. Určeno pro věkové skupiny: 2-4 let Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Více informací

Skladem

247 Kč s DPH

Více informací

Dětské dřevěné kostky s motivem domácích zvířátek Bino

Kostky (kubus) jsou hračky, které podporují logické uvažování u těch nejmenších dětí. Všechny kostečky jsou vyrobeny ze zdravotně nezávadného materiálu. Při jejich stavění si dítě procvičí motoriku, logiku a zjistí, jak funguje rovnováha.

Klasická hra - dřevěné kostky s obrázky skládáme tak, abychom vytvořili kompletní obrázek. Motivem jsou domácí zvířátka - hračka především vhodná k procvičení paměti. Je to ten správný krok pro rozvoj dítěte.

Uložené v dřevěné krabičce.
Velikost krabičky (š v h): 20 x 13 x 5 cm
Počet dílků: 15 ks - lze složit 6 různých obrázků.

Určeno pro věkové skupiny: 2-4 let
Cena je uvedena za 1 balení hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: