Kubusy a kostky

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Kostky v kbelíku Krteček vkládačka Krtek *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS51017506

Nový produkt

Dětské barevné kostky v kyblíku s ouškem. Postavte si co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů! Se skládáním vám bude pohámat Krtek a jeho kamarádi. Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená postavička, kterou vytvořil výtvarník Zdeněk Miler. Pohádky s Krtkem jsou uváděny jako seriál v televizním pořadu Večerníček. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Kyblík je opatřen víkem s otvory podle jednotlivých tvarů kostiček – mohou nacvičit jemnou motoriku a použít kyblík jako vkládačku. Vyrobeno z dřevěného materiálu. Rozměry balení: 13 × 18 × 18 cm. Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců. Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Více informací

Skladem

365 Kč s DPH

Více informací

Dětské barevné kostky v kyblíku s ouškem. Postavte si co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby z krásně barevných tvarů! Se skládáním vám bude pohámat Krtek a jeho kamarádi.

Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená postavička, kterou vytvořil výtvarník Zdeněk Miler. Pohádky s Krtkem jsou uváděny jako seriál v televizním pořadu Večerníček.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči.

Kyblík je opatřen víkem s otvory podle jednotlivých tvarů kostiček – mohou nacvičit jemnou motoriku a použít kyblík jako vkládačku.
Vyrobeno z dřevěného materiálu.

Rozměry balení: 13 × 18 × 18 cm.

Hračka je vhodná pro děti od 18 měsíců.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: