Kuchyňky a nádobíčka

Informace

Novinky

MORAVSKÁ ÚSTŘEDNA Krtek (Krteček) a mašinka sada dětské nadobí 3-dílné

DS64354941

Nový produkt

3-dílná dárková sada dětského nádobí s motivem Krtečka a mašinky. Sada obsahuje talířek 2 ucha, misku 2 ucha, hrneček 2 ucha se savičkou. Možno mýt v myčce. Tisk v mezivrstvě. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry dětské hračky (š v h): 20,5 x 16,5 x 11cm Průměr misky: 14cm Průměr talířku: 19cm Velikost hrnečku: 7cm Materiál: melanin bez ftalátů Obsah balení: talířek, miska, hrníček Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

379 Kč s DPH

Více informací

3-dílná dárková sada dětského nádobí s motivem Krtečka a mašinky. Sada obsahuje talířek 2 ucha, misku 2 ucha, hrneček 2 ucha se savičkou. Možno mýt v myčce. Tisk v mezivrstvě.

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

Rozměry dětské hračky (š v h): 20,5 x 16,5 x 11cm
Průměr misky: 14cm
Průměr talířku: 19cm
Velikost hrnečku: 7cm
Materiál: melanin bez ftalátů
Obsah balení: talířek, miska, hrníček

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: