Kuchyňky a nádobíčka

Informace

Novinky

SMOBY Servis dětský čajový kovový Frozen (Ledové Království) set 15ks s tácem

DS32834418

Nový produkt

Krásný plechový čajový servis s oblíbenými princeznami a postavičkami z filmu "Ledové království" se servírovacím tácem. Pozvi své kamarády na čajový dýchanek a prožij parádní odpoledne třeba při čaji o páté! Každá malá kuchařinka chce mít vlastní nádobí, aby mohla svým panenkám připravit výborné jídlo. Tyto hračky zaručeně způsobí hodně radosti, vaše dcerka se bude cítit dospěle a důležitě. Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě. Rozměry balení (š v h): 30,5 x 20 x 9cm Výška konvice: 8,5cm Průměr talířku: 8,8cm Materiál: kov (plech) Obsah balení: 4 hrníčky s podšálky, 4 talíře, konvička s víčkem, podnos Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky. Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

Více informací

Skladem

599 Kč s DPH

Více informací

Krásný plechový čajový servis s oblíbenými princeznami a postavičkami z filmu "Ledové království" se servírovacím tácem. Pozvi své kamarády na čajový dýchanek a prožij parádní odpoledne třeba při čaji o páté!

Každá malá kuchařinka chce mít vlastní nádobí, aby mohla svým panenkám připravit výborné jídlo. Tyto hračky zaručeně způsobí hodně radosti, vaše dcerka se bude cítit dospěle a důležitě.

Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

Rozměry balení (š v h): 30,5 x 20 x 9cm
Výška konvice: 8,5cm
Průměr talířku: 8,8cm
Materiál: kov (plech)
Obsah balení: 4 hrníčky s podšálky, 4 talíře, konvička s víčkem, podnos

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky.
Hračka je vhodná pro děti od 3 let.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: