Malý kutil

Informace

Novinky

Aku vrtačka dětská červená na baterie set s nástavci a doplňky plast

DS72308184

Nový produkt

Akumulátorová funkční plastová vrtačka pro děti, v sadě s náhradními nástavci a dopňky. Vrták se po zapnutí otáčí. Hračka na baterie. Baleno v krabici. Většina dětí ráda napodobuje chování a činnosti dospělých. Proto jim mezi jejich hračkami nesmí chybět ani vrtačka na baterie. Hračka pro malé opraváře, kteří rádi pomáhají svým tatínkům. Rozměry balení (š v h): 25 x 27 x 6,5cm Rozměry vrtačky (š v): 17 x 17cm Materiál: plast Baterie: 2xAA 1,5V (nejsou součástí) Obsah balení: vrtačka, šroubek 2ks, matice 2ks, nástavec 3ks, metr Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

260 Kč s DPH

Více informací

Akumulátorová funkční plastová vrtačka pro děti, v sadě s náhradními nástavci a dopňky. Vrták se po zapnutí otáčí. Hračka na baterie. Baleno v krabici.

Většina dětí ráda napodobuje chování a činnosti dospělých. Proto jim mezi jejich hračkami nesmí chybět ani vrtačka na baterie. Hračka pro malé opraváře, kteří rádi pomáhají svým tatínkům.

Rozměry balení (š v h): 25 x 27 x 6,5cm
Rozměry vrtačky (š v): 17 x 17cm
Materiál: plast
Baterie: 2xAA 1,5V (nejsou součástí)
Obsah balení: vrtačka, šroubek 2ks, matice 2ks, nástavec 3ks, metr
Vhodné baterie můžete k výrobku dokoupit na našem e-shopu.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: