Malý kutil

Informace

Novinky

Vrtačka dětská 20 cm Set s ochrannými brýlemi ZVUK Na baterie Zobrazit větší

Vrtačka dětská 20 cm Set s ochrannými brýlemi ZVUK Na baterie

DS68896308

Nový produkt

Vrtačka na baterie DĚTSKÉ NÁŘADÍ se zvukem Většina dětí ráda napodobuje chování a činnosti dospělých. Proto jim mezi jejich hračkami nesmí chybět ani vrtačka na baterie. Tato hračka umožňuje dítěti rozvíjet motorické dovednosti, poznávat tvary, barvy a rozvíjet dětskou představivost. Skvělá hračka, která zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů, silnou vůli, zručnost a trpělivost. A hlavně je s ní legrace a super zábava. Dětská vrtačka vydává zvuk vrtání a otáčí se vrták. Velikost vrtačky (š v): 18 x 11 cm, součástí balení jsou i brýle (š v): 11 x 5 cm Materiál: plast Rozměry balení (š v h): 26 x 16 x 13,5 cm Baterie: 2 kusy AA baterií, nejsou součástí! Hračka není vhodná pro děti do 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky. -mp-

Více informací

Skladem

194 Kč s DPH

Více informací

Vrtačka na baterie DĚTSKÉ NÁŘADÍ se zvukem

Většina dětí ráda napodobuje chování a činnosti dospělých. Proto jim mezi jejich hračkami nesmí chybět ani vrtačka na baterie.

Tato hračka umožňuje dítěti rozvíjet motorické dovednosti, poznávat tvary, barvy a rozvíjet dětskou představivost. Skvělá hračka, která zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů, silnou vůli, zručnost a trpělivost. A hlavně je s ní legrace a super zábava.
Dětská vrtačka vydává zvuk vrtání a otáčí se vrták.

Velikost vrtačky (š v): 18 x 11 cm, součástí balení jsou i brýle (š v): 11 x 5 cm
Materiál: plast
Rozměry balení (š v h): 26 x 16 x 13,5 cm
Baterie: 2 kusy AA baterií, nejsou součástí!

Hračka není vhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

-mp-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: