Malý kutil

Informace

Novinky

Nové Auto 7 cm kov Set s nářadím 6 druhů 2 barvy V krabičce Zobrazit větší

Auto 7 cm kov Set s nářadím 6 druhů 2 barvy V krabičce

DS30976416

Nový produkt

Kovové rozložitelné a znovu složitelné autíčko z kovu pro všechny malé mechaniky, opraváře a kutily v sadě s nářadím. V dostání v šesti druzích a dvou barvách. Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval? Rozměry dětské hračky (d): 7cm Velikost balení (š v h): 23 x 18 x 5,5 cm Materiál: kov Dostupné druhy: TST Racer, Milano 5, Turbo Caliber, Morgam X5, Gran Tour, ATV Force Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 4 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. -dm-

Více informací

Skladem

154 Kč s DPH

Více informací

Kovové rozložitelné a znovu složitelné autíčko z kovu pro všechny malé mechaniky, opraváře a kutily v sadě s nářadím. V dostání v šesti druzích a dvou barvách.

Dětská autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké. Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry dětské hračky (d): 7cm
Velikost balení (š v h): 23 x 18 x 5,5 cm
Materiál: kov
Dostupné druhy: TST Racer, Milano 5, Turbo Caliber, Morgam X5, Gran Tour, ATV Force

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: