Malý kutil

Informace

Novinky

Vrtačka aku dětská 20cm plastová na baterie set se 3 nástavci v krabičce

DS65360880

Nový produkt

Aku Vrtačka na baterie DĚTSKÉ NÁŘADÍ se zvukem + 3 vyměnitelné vrtáky Dětské nářadí je bezpečné, nehrozí poranění dítěte! Většina dětí ráda napodobuje chování a činnosti dospělých. Proto jim mezi jejich hračkami nesmí chybět ani vrtačka na baterie. Tato hračka umožňuje dítěti rozvíjet motorické dovednosti, poznávat tvary, barvy a rozvíjet dětskou představivost. Skvělá hračka, která zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů, silnou vůli, zručnost a trpělivost. A hlavně je s ní legrace a super zábava. Rozměry dětské vrtačky (š v h): 16 x 19 x 4,5 cm Velikost balení (š v h): 22 x 30 x 6 cm Baterie: 2 kusy AA baterií, nejsou součástí Materiál: Plast Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -mp-

Více informací

Skladem

287 Kč s DPH

Více informací

Aku Vrtačka na baterie DĚTSKÉ NÁŘADÍ se zvukem + 3 vyměnitelné vrtáky
Dětské nářadí je bezpečné, nehrozí poranění dítěte!

Většina dětí ráda napodobuje chování a činnosti dospělých. Proto jim mezi jejich hračkami nesmí chybět ani vrtačka na baterie.

Tato hračka umožňuje dítěti rozvíjet motorické dovednosti, poznávat tvary, barvy a rozvíjet dětskou představivost. Skvělá hračka, která zlepšuje koncentraci, koordinaci pohybů, silnou vůli, zručnost a trpělivost. A hlavně je s ní legrace a super zábava.

Rozměry dětské vrtačky (š v h): 16 x 19 x 4,5 cm
Velikost balení (š v h): 22 x 30 x 6 cm
Baterie: 2 kusy AA baterií, nejsou součástí
Materiál: Plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-mp-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: