Malý kutil

Informace

Novinky

Nářadí dětské plastové na baterie set se svítilnou 3 druhy v krabici Zvuk Světlo

DS29175956

Nový produkt

Praktické funkční nářadí z plastu pro malé kutily se světlem a zvukem, v sadě se svítilnou, ve třech variantách provedení. Hračka vydává reálné zvuky skutečného nářadí, svítilna svítí.¨ Tato sada potěší všechny malé kutily, kteří jsou šikovní a pomáhají tatínkovi nebo dědečkovi v dílně nebo si chtějí teprve vyzkoušet práci s nářadím. Rozměry dětské hračky (d): cca 20cm Rozměry balení (š v h): 25 x 16 x 13,5cm Materiál: plast Varianty provedení: pila, vrtačka, bruska Baterie: 2x1,5V AA (nejsou součástí) Obsah balení: čelovka + pracovní nářadí Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

235 Kč s DPH

Více informací

Praktické funkční nářadí z plastu pro malé kutily se světlem a zvukem, v sadě se svítilnou, ve třech variantách provedení. Hračka vydává reálné zvuky skutečného nářadí, svítilna svítí.¨

Tato sada potěší všechny malé kutily, kteří jsou šikovní a pomáhají tatínkovi nebo dědečkovi v dílně nebo si chtějí teprve vyzkoušet práci s nářadím.

Rozměry dětské hračky (d): cca 20cm
Rozměry balení (š v h): 25 x 16 x 13,5cm
Materiál: plast
Varianty provedení: pila, vrtačka, bruska
Baterie: 2x1,5V AA (nejsou součástí)
Obsah balení: čelovka + pracovní nářadí

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: