Malý kutil

Informace

Novinky

Nářadí plastové dětské set 20ks s vrtačkou v přenosném boxu s uchem

DS69758356

Nový produkt

Sada nářadí z plastu pro všechny malé kutily! Tento praktický set obsahuje vše, co malý opravář potřebuje, dokonce i parádní vrtačku! Vše je vyrobeno z PVC a uloženo v praktickém plastovém přenosném boxu. Malí chlapci se chtějí podobat svým tatínkům, potřebují tedy různé pracovní nástroje, aby také mohli doma opravit, co je třeba. S touto sadou se může malý kutil pustit do práce! S nářadím půjdou opravy domácnosti jako po másle. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 29 x 15 x 13cm Materiál: plast Obsah balení (20ks): kleště, vrtačka, pilka, šroubovák, šroubek s maticí, kladívko a další doplňky Cena je uvedena za 1 balení - sady hračky Hračka je vhodná pro děti od 4 let -dm-

Více informací

Skladem

264 Kč s DPH

Více informací

Sada nářadí z plastu pro všechny malé kutily! Tento praktický set obsahuje vše, co malý opravář potřebuje, dokonce i parádní vrtačku! Vše je vyrobeno z PVC a uloženo v praktickém plastovém přenosném boxu.

Malí chlapci se chtějí podobat svým tatínkům, potřebují tedy různé pracovní nástroje, aby také mohli doma opravit, co je třeba. S touto sadou se může malý kutil pustit do práce! S nářadím půjdou opravy domácnosti jako po másle.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 29 x 15 x 13cm
Materiál: plast
Obsah balení (20ks): kleště, vrtačka, pilka, šroubovák, šroubek s maticí, kladívko a další doplňky

Cena je uvedena za 1 balení - sady hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: