Malý kutil

Informace

Novinky

Vrtačka aku dětská 26cm na baterie set se 3 nástavci Světlo Zvuk v krabici

DS67530761

Nový produkt

Plastová akuvrtačka ve žluté barvě pro děti, je zábavnou realistickou hračkou pro kluky, kteří si chtějí hrát na velké řemeslníky. Vrtačka vypadá jako opravdová. Má vyměnitelné 3 nástavce - vrtáky. Vydává 3 zvuky a svítí. Na rukojeti vrtačky je tlačítko k uvedení vrtačky do chodu (zámek / vpřed / vzad). Hračka s LED světlem a zvukem na baterie. Většina dětí ráda napodobuje chování a činnosti dospělých. Proto jim mezi jejich hračkami nesmí chybět ani vrtačka na baterie. Hračka pro malé opraváře, kteří rádi pomáhají svým tatínkům. Rozměry balení (š v h): 26,5 x 21,5 x 6,5cm Rozměry dětské hračky (š v): 26 x 18cm Materiál: plast Baterie: 2xAA 1,5V (jsou součástí) Obsah balení: vrtačka, nástavec 3ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

399 Kč s DPH

Více informací

Plastová akuvrtačka ve žluté barvě pro děti, je zábavnou realistickou hračkou pro kluky, kteří si chtějí hrát na velké řemeslníky. Vrtačka vypadá jako opravdová. Má vyměnitelné 3 nástavce - vrtáky. Vydává 3 zvuky a svítí. Na rukojeti vrtačky je tlačítko k uvedení vrtačky do chodu (zámek / vpřed / vzad). Hračka s LED světlem a zvukem na baterie.

Většina dětí ráda napodobuje chování a činnosti dospělých. Proto jim mezi jejich hračkami nesmí chybět ani vrtačka na baterie. Hračka pro malé opraváře, kteří rádi pomáhají svým tatínkům.

Rozměry balení (š v h): 26,5 x 21,5 x 6,5cm
Rozměry dětské hračky (š v): 26 x 18cm
Materiál: plast
Baterie: 2xAA 1,5V (jsou součástí)
Obsah balení: vrtačka, nástavec 3ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: