Malý muzikant

Informace

Novinky

Bubínek dětský set se 2 paličkami 2 barvy v sáčku *HUDEBNÍ NÁSTROJE* Zobrazit větší

Bubínek dětský set se 2 paličkami 2 barvy v sáčku *HUDEBNÍ NÁSTROJE*

DS91456226

Nový produkt

Plastový bubínek se 2 paličkami, ve dvou barevných variantách, pro všechny malé bubeníky a muzikanty. Bubínek má popruh na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Baleno v sáčku. Každé dítě miluje zvuky, a tento bubínek mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. Veďte děti k hudbě už odmalička! Rozměry balení (š v): 23 x 28cm Rozměry dětské hračky (š v): 20 x 11cm Materiál: plast, textil Barevné varianty: modrá, červená Obsah balení: bubínek, palička 2ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

193 Kč s DPH

Více informací

Plastový bubínek se 2 paličkami, ve dvou barevných variantách, pro všechny malé bubeníky a muzikanty. Bubínek má popruh na zavěšení přes krk, pro možnost bubnovat i za chůze či pokud se vydáte na pochod. Baleno v sáčku.

Každé dítě miluje zvuky, a tento bubínek mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. Veďte děti k hudbě už odmalička!

Rozměry balení (š v): 23 x 28cm
Rozměry dětské hračky (š v): 20 x 11cm
Materiál: plast, textil
Barevné varianty: modrá, červená
Obsah balení: bubínek, palička 2ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: