Malý muzikant

Informace

Novinky

Piáno dětské 44 kláves elektronický klavír na baterie set s trafem a mikrofonem

DS73773121

Nový produkt

Parádní dětský plastový keyboard s napájením jak na baterie, tak pomocí trafa, pro všechny malé hudebníky a virtuozy. Součástí balení je také mikrofon. ** 44 kláves ** 6 temp ** 6 tonů ** 8 melodií ** vibrace a změna hlasu ** zrychlení / zpomalení tempa ** zesílení / zeslabení zvuku ** demo 6 druhů ** nahrávání REC ** programování ** Pianko pro děti rozvíjí hudební sluch i kreativitu dítěte. Klávesy (keyboard) jsou velkou radostí pro malé i velké děti. Nejenže zprostředkovávají zvuky a melodii, ale dávají dětem prostor k jejich vlastní tvorbě. Přepínačem aktivuješ klávesy a můžeš začít hrát jako na opravdový klavír! Tak ukaž co v tobě je a zahrej svým kamarádům nějakou známou pecku! Rozměry balení (d š v): 61 x 20 x 9cm Rozměry dětské hračky (d š): 53 x 17cm Materiál: plast Baterie: 4xAA 1,5V (nejsou součástí) Obsah balení: keyboard, mikrofon, adaptér Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

888 Kč s DPH

Více informací

Parádní dětský plastový keyboard s napájením jak na baterie, tak pomocí trafa, pro všechny malé hudebníky a virtuozy. Součástí balení je také mikrofon.

** 44 kláves ** 6 temp ** 6 tonů ** 8 melodií ** vibrace a změna hlasu ** zrychlení / zpomalení tempa ** zesílení / zeslabení zvuku ** demo 6 druhů ** nahrávání REC ** programování **

Pianko pro děti rozvíjí hudební sluch i kreativitu dítěte. Klávesy (keyboard) jsou velkou radostí pro malé i velké děti. Nejenže zprostředkovávají zvuky a melodii, ale dávají dětem prostor k jejich vlastní tvorbě.
Přepínačem aktivuješ klávesy a můžeš začít hrát jako na opravdový klavír! Tak ukaž co v tobě je a zahrej svým kamarádům nějakou známou pecku!

Rozměry balení (d š v): 61 x 20 x 9cm
Rozměry dětské hračky (d š): 53 x 17cm
Materiál: plast
Baterie: 4xAA 1,5V (nejsou součástí)
Obsah balení: keyboard, mikrofon, adaptér

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: