Malý muzikant

Informace

Novinky

SIMBA Klávesy dětské elektronické 25cm modré na baterie *HUDEBNÍ NÁSTROJE*

DS83169093

Nový produkt

Plastový modrožlutý keyboard na baterie pro malé hudebníky, 23 kláves. Madlo pro snadnější přenost. Vyberte si jedinečnou hračku z obsáhlé série dětských hudebních nástrojů My Music World od známé německé firmy Simba. Nechte své děti společně tvořit všemožné hudební kreace, třeba se stanou skvělou dětskou kapelou. Kvalitní pianko z plastu, v modré barvě, v krabici, potěší každého malého hudebníka. Každé dítě miluje zvuky, a tento elektronický klavír mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. Rozměry balení (š v h): 30 x 16 x 4,5cm Rozměry dětské hračky: 25cm Baterie: 2x 1,5V R6 (jsou součástí) Materiál: plast Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

280 Kč s DPH

Více informací

Plastový modrožlutý keyboard na baterie pro malé hudebníky, 23 kláves. Madlo pro snadnější přenost.

Vyberte si jedinečnou hračku z obsáhlé série dětských hudebních nástrojů My Music World od známé německé firmy Simba. Nechte své děti společně tvořit všemožné hudební kreace, třeba se stanou skvělou dětskou kapelou. Kvalitní pianko z plastu, v modré barvě, v krabici, potěší každého malého hudebníka.

Každé dítě miluje zvuky, a tento elektronický klavír mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte.

Rozměry balení (š v h): 30 x 16 x 4,5cm
Rozměry dětské hračky: 25cm
Baterie: 2x 1,5V R6 (jsou součástí)
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: