Malý muzikant

Informace

Novinky

SIMBA Tamburína dětská 15cm modrá na kartě *HUDEBNÍ NÁSTROJE*

DS19421826

Nový produkt

Vyberte si jedinečnou hračku z obsáhlé série dětských hudebních nástrojů My Music World od známé německé firmy Simba. Nechte své děti společně tvořit všemožné hudební kreace, třeba se stanou skvělou dětskou kapelou. Kvalitní tamburína z plastu, v modré barvě, na kartě, potěší každého malého hudebníka. Každé dítě miluje zvuky, a tato tamburina mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. Tamburína je velice rozšířený ruční bubínek, držený v ruce. Rozeznívá se zpravidla údery o zápěstní stranu dlaně druhé ruky, často při tanci. Bývá vybavený plechovými malinkatými činelky, zvonícími také při třesení bubínku. Patří do perkusí, tedy do bicích nástrojů. Rozměry balení (š v h): 17 x 25 x 3,5cm Rozměry dětské hračky: 15cm Materiál: plast, kov Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

129 Kč s DPH

Více informací

Vyberte si jedinečnou hračku z obsáhlé série dětských hudebních nástrojů My Music World od známé německé firmy Simba. Nechte své děti společně tvořit všemožné hudební kreace, třeba se stanou skvělou dětskou kapelou. Kvalitní tamburína z plastu, v modré barvě, na kartě, potěší každého malého hudebníka.

Každé dítě miluje zvuky, a tato tamburina mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte.

Tamburína je velice rozšířený ruční bubínek, držený v ruce. Rozeznívá se zpravidla údery o zápěstní stranu dlaně druhé ruky, často při tanci. Bývá vybavený plechovými malinkatými činelky, zvonícími také při třesení bubínku. Patří do perkusí, tedy do bicích nástrojů.

Rozměry balení (š v h): 17 x 25 x 3,5cm
Rozměry dětské hračky: 15cm
Materiál: plast, kov

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: