Malý muzikant

Informace

Novinky

Kytara plastová dětská 55cm v krabici imitace dřeva 2 barvy HUDBNÍ NÁSTROJE

DS12833494

Nový produkt

Luxusní plastová kytara pro malé hudebníky! Tento parádně propracovaný kousek je vyroben z PVC a navíc rozvíjí hudební sluch i kreativitu dítěte. Senzace! Tak ukaž co v tobě je a zahrej svým kamarádům nějakou známou pecku! Stačí si vybrat jednu ze dvou barev. Každé dítě miluje zvuky, a tato kytara mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. Rozměry balení (š v h): 20 x 58 x 7cm Materiál: plast Barvy: světle / tmavě hnědá Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

252 Kč s DPH

Více informací

Luxusní plastová kytara pro malé hudebníky! Tento parádně propracovaný kousek je vyroben z PVC a navíc rozvíjí hudební sluch i kreativitu dítěte. Senzace! Tak ukaž co v tobě je a zahrej svým kamarádům nějakou známou pecku! Stačí si vybrat jednu ze dvou barev.

Každé dítě miluje zvuky, a tato kytara mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje jsou hračky, které pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte.

Rozměry balení (š v h): 20 x 58 x 7cm
Materiál: plast
Barvy: světle / tmavě hnědá

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-
30 dalších produktů ve stejné kategorii: