Malý muzikant

Informace

Novinky

Kytara dětská rocková elektrická 2 barvy plast *HUDEBNÍ NÁSTROJE* Zobrazit větší

Kytara dětská rocková elektrická 2 barvy plast *HUDEBNÍ NÁSTROJE*

DS11096134

Nový produkt

Stylová plastová kytara z plastu pro malé hudebníky ve dvou barevných variantách. Tento parádní kousek je vyroben z PVC a rozvíjí hudební sluch i kreativitu dítěte. Senzace! Tak ukaž co v tobě je a zahrej svým kamarádům nějakou známou pecku! Rozvíjejte sluchové vnímání vašeho dítěte. Každé dítě miluje zvuky, a tato kytara mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 18,5 x 49,5 x 3cm Rozměry kytary (d š): 40 x 15cm Materiál: plast Barevné varianty: tmavě a světle hnědá Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

86 Kč s DPH

Více informací

Stylová plastová kytara z plastu pro malé hudebníky ve dvou barevných variantách. Tento parádní kousek je vyroben z PVC a rozvíjí hudební sluch i kreativitu dítěte. Senzace! Tak ukaž co v tobě je a zahrej svým kamarádům nějakou známou pecku!

Rozvíjejte sluchové vnímání vašeho dítěte. Každé dítě miluje zvuky, a tato kytara mu umožní se se světem hudby seznámit. Hudební nástroje pomáhají rozvíjet hudební sluch a cit vašeho dítěte.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 18,5 x 49,5 x 3cm
Rozměry kytary (d š): 40 x 15cm
Materiál: plast
Barevné varianty: tmavě a světle hnědá

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: