Míčky, balónky, hopíky

Informace

Novinky

Helium náhradní 1,0l jednorázové pro nafukovací balonky Zobrazit větší

Helium náhradní 1,0l jednorázové pro nafukovací balonky

DS90115498

Nový produkt

Helium Balloons Fantasy - jednorázová heliová láhev o objemu 1 litru na plnění nafukovacích balonků. Vhodné pro latexové i foliové balonky. Součástí balení je plastová násada k nafukování balónků, žádné jiné ventily nebo příslušenství není potřebné. Láhev je ocelová, na jedno použití a je nevratná. Jednorázové helium je možné používat vícekrát, dokud se lahev úplně nevyprázdní (je nutné pouze zatáhnout ventil, aby helium neunikalo). Pokud bude helium skladováno při běžné pokojové teplotě, můžete jej uchovat pro opakované použití až po dobu dvou let. Rozměry výrobku (š): 26cm Obsah lahve (0,18m3): 100% čisté hélium - 100 bar Cena je uvedena za 1 kus výrobku

Více informací

Skladem

889 Kč s DPH

Více informací

Helium Balloons Fantasy - jednorázová heliová láhev o objemu 1 litru na plnění nafukovacích balonků.

Vhodné pro latexové i foliové balonky. Součástí balení je plastová násada k nafukování balónků, žádné jiné ventily nebo příslušenství není potřebné. Láhev je ocelová, na jedno použití a je nevratná.

Jednorázové helium je možné používat vícekrát, dokud se lahev úplně nevyprázdní (je nutné pouze zatáhnout ventil, aby helium neunikalo). Pokud bude helium skladováno při běžné pokojové teplotě, můžete jej uchovat pro opakované použití až po dobu dvou let.

Rozměry výrobku (š): 26cm
Obsah lahve (0,18m3): 100% čisté hélium - 100 bar

Cena je uvedena za 1 kus výrobku

26 dalších produktů ve stejné kategorii: