Míčky, balónky, hopíky

Informace

Novinky

Míček skákající svítící duhový 5,5cm náhodně mení barvu na baterie LED Světlo

DS64594105

Nový produkt

Originální balonek na baterie s LED světlem, který se při nárazu rozesvítí všemi duhovými barvami. Po každém nárazu změní svou barvu. Balónky jistě potěší každé dítě. Míče, míčky, balony, balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život. Jsou to hračky, se kterými se dá dosyta vyhrát či jen zkrátit čas při dlouhé chvíli a které potěší kluky i děvčata. Poslouží při desítkách různých her a dovádění na zahradě či na hřišti. Rozměry balení (š v): 12 x 15cm Rozměry dětské hračky (š): 5,5cm Materiál: plast Baterie: 1xAG13 (jsou součástí) Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

120 Kč s DPH

Více informací

Originální balonek na baterie s LED světlem, který se při nárazu rozesvítí všemi duhovými barvami. Po každém nárazu změní svou barvu.

Balónky jistě potěší každé dítě. Míče, míčky, balony, balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život. Jsou to hračky, se kterými se dá dosyta vyhrát či jen zkrátit čas při dlouhé chvíli a které potěší kluky i děvčata. Poslouží při desítkách různých her a dovádění na zahradě či na hřišti.

Rozměry balení (š v): 12 x 15cm
Rozměry dětské hračky (š): 5,5cm
Materiál: plast
Baterie: 1xAG13 (jsou součástí)

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

26 dalších produktů ve stejné kategorii: