Míčky, balónky, hopíky

Informace

Novinky

Helium 2,2l jednorázové na plnění nafukovacích balonků plynová láhev set s násadou Zobrazit větší

Helium 2,2l jednorázové na plnění nafukovacích balonků plynová láhev set s násadou

DS36606245

Nový produkt

Helium Balloons Fantasy - heliová láhev. Kovová jednorázová láhev s heliem, které vystačí např. k naplnění 26 balónků o průměru 22cm. Vhodné pro latexové i foliové balonky. Součástí balení je plastová násada k nafukování balónků, žádné jiné ventily nebo příslušenství není potřebné. Láhev je ocelová, na jedno použití a je nevratná. Jednorázové helium je možné používat vícekrát, dokud se lahev úplně nevyprázdní (je nutné pouze zatáhnout ventil, aby helium neunikalo). Pokud bude helium skladováno při běžné pokojové teplotě, můžete jej uchovat pro opakované použití až po dobu dvou let. Rozměry výrobku (š v): 10 x 32,5cm Materiál: kov, plast Hmotnost: 2,1kg Objem láhve: 0,22m3 (2,2 l) Obsah láhve: 100% čisté hélium (100 bar) Obsah balení: heliová láhev, násada Cena je uvedena za 1 sadu výrobku

Více informací

Skladem

1 369 Kč s DPH

Více informací

Helium Balloons Fantasy - heliová láhev.

Kovová jednorázová láhev s heliem, které vystačí např. k naplnění 26 balónků o průměru 22cm. Vhodné pro latexové i foliové balonky. Součástí balení je plastová násada k nafukování balónků, žádné jiné ventily nebo příslušenství není potřebné.

Láhev je ocelová, na jedno použití a je nevratná. Jednorázové helium je možné používat vícekrát, dokud se lahev úplně nevyprázdní (je nutné pouze zatáhnout ventil, aby helium neunikalo). Pokud bude helium skladováno při běžné pokojové teplotě, můžete jej uchovat pro opakované použití až po dobu dvou let.

Rozměry výrobku (š v): 10 x 32,5cm
Materiál: kov, plast
Hmotnost: 2,1kg
Objem láhve: 0,22m3 (2,2 l)
Obsah láhve: 100% čisté hélium (100 bar)
Obsah balení: heliová láhev, násada

Cena je uvedena za 1 sadu výrobku

26 dalších produktů ve stejné kategorii: