Míčové sporty

Informace

Novinky

ACRA Míč fotbalový 23cm kopačák s potiskem fotbalové kluby 2 druhy Zobrazit větší

ACRA Míč fotbalový 23cm kopačák s potiskem fotbalové kluby 2 druhy

DS81569758

Nový produkt

Potištěný dětský gumový balon na kopanou pro děti - Fotbalové kluby, z pevné hmoty. Průměr míče na kopání je 230mm, míče jsou velmi odolné pro hru. K dispozici ve dvou variantách provedení - LIVERPOOL a PALERMO. Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě. Míče, míčky, balony, balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život. Jsou to hračky, se kterými se dá dosyta vyhrát či jen zkrátit čas při dlouhé chvíli. Rozměry dětské hračky (průměr): 23cm Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

100 Kč s DPH

Více informací

Potištěný dětský gumový balon na kopanou pro děti - Fotbalové kluby, z pevné hmoty. Průměr míče na kopání je 230mm, míče jsou velmi odolné pro hru. K dispozici ve dvou variantách provedení - LIVERPOOL a PALERMO.

Fotbal (z anglického football, foot=noha, ball=míč), též kopaná, je kolektivní míčová hra, která je nejpopulárnějším kolektivním sportem na světě.

Míče, míčky, balony, balonky a další kulaté a kutálející se věci provázejí celý náš život. Jsou to hračky, se kterými se dá dosyta vyhrát či jen zkrátit čas při dlouhé chvíli.

Rozměry dětské hračky (průměr): 23cm

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-


26 dalších produktů ve stejné kategorii: