Mozaiky a korálky

Informace

Novinky

VISTA Mozaika Mosaic MAXI 60 dílů

DS71597309

Nový produkt

Dětská variabilní stavebnice. Tato stavebnice je na trhu již od roku 1970. Tvar podložky, která připomíná včelí plástve, tak dal původní jméno stavebnici - Bee (včela) OlympicMozaic - Mosaic Maxi /1. Nyní ji na trhu najdete pod zkráceným názvem Mosaic Maxi /1. Klasická mozaika pro nejmenší - Kompatibilní s Počty a Abecedou. Díky této stavebnici může dítě rozvíjet svou kreativitu a fantazii tím, že si tvoří své vlastní mozaikové obrázky. Obrázky se skládají do přiložené podložky. Mozaika se skládá pomocí šestihranných dílků v 6 barvách (bílá, modrá, černá, červená, žlutá, zelená).Z hračky mohou děti skládat různé obrázky a to buď podle přiloženého návodu, nebo podle vlastní fantazie. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Obsah balení je 60 dílků. Vše je zabaleno v krabici o rozměrech: - délka: 44 cm - výška: 34 cm - šířka: 3,5 cm Hračka vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

388 Kč s DPH

Více informací

Dětská variabilní stavebnice.

Tato stavebnice je na trhu již od roku 1970.
Tvar podložky, která připomíná včelí plástve, tak dal původní jméno stavebnici - Bee (včela) OlympicMozaic - Mosaic Maxi /1.
Nyní ji na trhu najdete pod zkráceným názvem Mosaic Maxi /1.
Klasická mozaika pro nejmenší - Kompatibilní s Počty a Abecedou.

Díky této stavebnici může dítě rozvíjet svou kreativitu a fantazii tím, že si tvoří své vlastní mozaikové obrázky. Obrázky se skládají do přiložené podložky. Mozaika se skládá pomocí šestihranných dílků v 6 barvách (bílá, modrá, černá, červená, žlutá, zelená).Z hračky mohou děti skládat různé obrázky a to buď podle přiloženého návodu, nebo podle vlastní fantazie.

Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!
Obsah balení je 60 dílků.
Vše je zabaleno v krabici o rozměrech:
- délka: 44 cm
- výška: 34 cm
- šířka: 3,5 cm

Hračka vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

18 dalších produktů ve stejné kategorii: