Mozaiky a korálky

Informace

Novinky

Sada kreativní korálky plastové k navlékání dětská bižuterie 2 druhy

DS93272299

Nový produkt

Senzační set pro malé parádnice! Balení obsahuje různé druhy navlékacích doplňků v podobě famózních korálků a také šňůrku, na kterou můžeš tyto parádní kousky navlékat. Tak super módní doplněk nebude mít žádná tvá kamarádka. Buď originální a vytvoř si vlastní náramek nebo náhrdelník! Dětská sada korálků na navlékání. Skvělá zábava pro všechny holčičky. Navlékací korále rozvíjí fantazii a kreativitu u dětí. Barevné navlékací korálky, díky kterým lze vytvářet šperky dle vlastní fantazie. Vytvořte si náramky, přívěsky a další ozdoby dle vlastní fantazie! Fantazii se meze nekladou! Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 23 x 32 x 3cm Materiál: plast Obsah balení: korálky, plastový provázek 2x Varianta růžová: kvítky, srdíčka, hvězdičky, rybičky atd. Varianta zelenohnědá ethno: kvítky, srdíčka, motýlci, bubínky atd. Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. -dm-

Více informací

Skladem

100 Kč s DPH

Více informací

Senzační set pro malé parádnice! Balení obsahuje různé druhy navlékacích doplňků v podobě famózních korálků a také šňůrku, na kterou můžeš tyto parádní kousky navlékat. Tak super módní doplněk nebude mít žádná tvá kamarádka. Buď originální a vytvoř si vlastní náramek nebo náhrdelník!

Dětská sada korálků na navlékání. Skvělá zábava pro všechny holčičky. Navlékací korále rozvíjí fantazii a kreativitu u dětí. Barevné navlékací korálky, díky kterým lze vytvářet šperky dle vlastní fantazie.

Vytvořte si náramky, přívěsky a další ozdoby dle vlastní fantazie! Fantazii se meze nekladou!

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 23 x 32 x 3cm
Materiál: plast
Obsah balení: korálky, plastový provázek 2x
Varianta růžová: kvítky, srdíčka, hvězdičky, rybičky atd.
Varianta zelenohnědá ethno: kvítky, srdíčka, motýlci, bubínky atd.

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-dm-

19 dalších produktů ve stejné kategorii: