NEZATŘÍDĚNO

Informace

Novinky

ANDRONI Unico Plus baby kolejnice set 12ks doplněk k vláčkodráze

DS25370596

Nový produkt

*** 12 dílků kolejnic vhodných ke stavebnici Androni Unico Vlak. Vhodné pro děti od 18 měsíců věku. Vyrobeno v Itálii. Kompatibilní s jinými dětskými stavebnice jako je Lego Duplo(mechanický vláček), MegaBlocks a další Stavebnice pomáhá rozvíjet jemnou dětskou motoriku a přináší zábavu dětem na dlouhé hodiny. Set obsahuje 12 ks kolejí Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou! Androni Giocatolli je výrobce kvalitních plastových hraček na písek a zahradu a taktéž stavebnic UNICO Plus, s továrnou v malebném městečku Novara nedaleko Milána. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Více informací

Skladem

176 Kč s DPH

Více informací

***
12 dílků kolejnic vhodných ke stavebnici Androni Unico Vlak. Vhodné pro děti od 18 měsíců věku. Vyrobeno v Itálii.

Kompatibilní s jinými dětskými stavebnice jako je Lego Duplo(mechanický vláček), MegaBlocks a další
Stavebnice pomáhá rozvíjet jemnou dětskou motoriku a přináší zábavu dětem na dlouhé hodiny.
Set obsahuje 12 ks kolejí

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Androni Giocatolli je výrobce kvalitních plastových hraček na písek a zahradu a taktéž stavebnic UNICO Plus, s továrnou v malebném městečku Novara nedaleko Milána.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.


30 dalších produktů ve stejné kategorii: