Ostatní holčičí

Informace

Novinky

Žehlička dětská červená plastová na baterie s vibracemi kropí Světlo Zvuk

DS93606512

Nový produkt

Dětská žehlička pro všechny malé pomocnice v domácnosti! Tento praktický kousek disponuje nejen světelným a zvukovým efektem, ale i kropením a vibracemi. Hračka vyžaduje 2 ks baterií typu AA, které nejsou součástí balení. Při ponechání tlačítka v poloze "OFF" a při položení žehličky na podložku, začne žehlička svítit a vibrovat. Při poloze "ON" žehlička vibruje a svítí celou dobu. Součástí žehličky je také nádobka na vodu. Při stlačování tlačítka s pumpičkou začne žehlička stříkat vodu. Paráda! Rozměry balení (š v h): 24 x 13,8 x 10 cm Velikost dětské žehličky (d): 19cm Baterie: 2xAA (nejsou součástí) Materiál: plast Vhodné pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky. -mp-

Více informací

Skladem

297 Kč s DPH

Více informací

Dětská žehlička pro všechny malé pomocnice v domácnosti!

Tento praktický kousek disponuje nejen světelným a zvukovým efektem, ale i kropením a vibracemi. Hračka vyžaduje 2 ks baterií typu AA, které nejsou součástí balení.
Při ponechání tlačítka v poloze "OFF" a při položení žehličky na podložku, začne žehlička svítit a vibrovat. Při poloze "ON" žehlička vibruje a svítí celou dobu. Součástí žehličky je také nádobka na vodu. Při stlačování tlačítka s pumpičkou začne žehlička stříkat vodu. Paráda!

Rozměry balení (š v h): 24 x 13,8 x 10 cm
Velikost dětské žehličky (d): 19cm
Baterie: 2xAA (nejsou součástí)
Materiál: plast

Vhodné pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

-mp-
30 dalších produktů ve stejné kategorii: