Ostatní holčičí

Informace

Novinky

EP Line Party Animals hrací sada medvídek s kostýmem a doplňky 3 druhy

DS81413424

Nový produkt

Nové hrací sady pro tvoje roztomilé medvídky. Lze je otevřít a zavřít. A najdete v nich i různé doplňky. Hračka ve třech variantách provedení. Oblíbení medvídci se sadou barevných kostýmů. Medvídky můžeš sbírat, převlékat a nosit stále s sebou. Každý z medvídků má poutko na zavěšení k batohu tašce nebo mobilu. Rozměry balení (š v h): 19 x 22 x 8cm Rozměry medvídka (v): 2,5cm Materiál: plast Varianty provedení: Pouť, Plovárna, Divadélko. Obsah balení: medvídek, kostým, samolepka, letáček, očko na zavěšení, příslušenství 4ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 5 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

250 Kč s DPH

Více informací

Nové hrací sady pro tvoje roztomilé medvídky. Lze je otevřít a zavřít. A najdete v nich i různé doplňky. Hračka ve třech variantách provedení.

Oblíbení medvídci se sadou barevných kostýmů. Medvídky můžeš sbírat, převlékat a nosit stále s sebou. Každý z medvídků má poutko na zavěšení k batohu tašce nebo mobilu.

Rozměry balení (š v h): 19 x 22 x 8cm
Rozměry medvídka (v): 2,5cm
Materiál: plast
Varianty provedení: Pouť, Plovárna, Divadélko.
Obsah balení: medvídek, kostým, samolepka, letáček, očko na zavěšení, příslušenství 4ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: