Ostatní hry

Informace

Novinky

HRA Slepičí kvoč zachraň vejce *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS85674875

Nový produkt

Cílem bláznivé společenské hry Slepičí kvoč je zachránit vejce z rozpálené pánve a donést ho co nejrychleji a v pořádku do kurníku. Být tam dříve než soupeř. A přitom si dávat velký pozor, aby vejce neupadlo, nerozbilo se a nestalo se z něj volské oko. Hráči si připevní zezadu na svůj oděv kuře, na které díky magnetu zavěsí vejce. S ním potom běží ke kurníku, přitom však nesmí používat ruce. Zvítězí hráč, který dopraví z pánve do kurníku více nepoškozených vajíček. Hra je tak akční a zábavná, že při ní děti kdákají smíchy a popadají se smíchy za břicha. Je určená pro dva hráče a vhodná pro děti od 5 let. S touto veselou hrou si užijí skvělou zábavu nejen děti, ale také jejich rodiče. A proto si nasaďte zobáky a hra může začít. Rozměry balení (š v h): 25 x 25 x 6cm Obsah balení: 2× maska 2× kuře na provázku s klipem 9× skořápka 9× tištěné vajíčko 2× kurník papírová pánev Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 5 let -dm-

Více informací

Skladem

613 Kč s DPH

Více informací

Cílem bláznivé společenské hry Slepičí kvoč je zachránit vejce z rozpálené pánve a donést ho co nejrychleji a v pořádku do kurníku. Být tam dříve než soupeř. A přitom si dávat velký pozor, aby vejce neupadlo, nerozbilo se a nestalo se z něj volské oko. Hráči si připevní zezadu na svůj oděv kuře, na které díky magnetu zavěsí vejce. S ním potom běží ke kurníku, přitom však nesmí používat ruce. Zvítězí hráč, který dopraví z pánve do kurníku více nepoškozených vajíček.

Hra je tak akční a zábavná, že při ní děti kdákají smíchy a popadají se smíchy za břicha. Je určená pro dva hráče a vhodná pro děti od 5 let. S touto veselou hrou si užijí skvělou zábavu nejen děti, ale také jejich rodiče. A proto si nasaďte zobáky a hra může začít.

Rozměry balení (š v h): 25 x 25 x 6cm

Obsah balení:
2× maska
2× kuře na provázku s klipem
9× skořápka
9× tištěné vajíčko
2× kurník
papírová pánev

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 5 let-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: