Ostatní hry

Informace

Novinky

DINO Hra Gummy Twist skákací dětská guma 2,5m SPOLEČENSKÉ HRY Zobrazit větší

DINO Hra Gummy Twist skákací dětská guma 2,5m *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS97861611

Nový produkt

Skákání přes gumu prostě baví! Ale kolik znáš skákacích her? V této krabičce jich najdeš dost na to, aby tě skákání neomrzleo A když se nohy přeci jen unaví, jsou zde veselé tleskací a jiné hry. Jednoduchá pravidla jsou názorně vysvětlená pomocí veselých ilustrací. Tak neváhej a skákej! Skočte do víru zábavy rovnýma nohama. Nebo po hlavě či třeba s otočkou? V cestovní hrací sadě s gumou na skákání najdete také návody na spoustu skákacích her. A až své nohy dostatečně unavíte, vrhněte se na veselé tleskací a jiné hry, při kterých se odreaguje jak zbytek těla, tak vaše mysl. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 12 x 16 x 5,5cm Obsah balení: sešit s návody, skákací guma v délce 2,5m Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 6 let

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Více informací

Skákání přes gumu prostě baví! Ale kolik znáš skákacích her? V této krabičce jich najdeš dost na to, aby tě skákání neomrzleo A když se nohy přeci jen unaví, jsou zde veselé tleskací a jiné hry. Jednoduchá pravidla jsou názorně vysvětlená pomocí veselých ilustrací. Tak neváhej a skákej!

Skočte do víru zábavy rovnýma nohama. Nebo po hlavě či třeba s otočkou? V cestovní hrací sadě s gumou na skákání najdete také návody na spoustu skákacích her. A až své nohy dostatečně unavíte, vrhněte se na veselé tleskací a jiné hry, při kterých se odreaguje jak zbytek těla, tak vaše mysl.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 12 x 16 x 5,5cm
Obsah balení: sešit s návody, skákací guma v délce 2,5m

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: