Ostatní hry

Informace

Novinky

MINDOK HRA Černé historky - DUHOVÉ HISTORKY *SPOLEČENSKÉ HRY*

DS43706928

Nový produkt

Duhové historky jsou tajuplné a zajímavé detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Nechte se obklopit světem barevných kouzel. Setkáte se s odvážnými skřítky, překrásnými vílami a elegantními jednorožci. Čekají vás také zlé čarodějnice, záludní draci a řada dalších fascinujících bytostí. V každé hádance na vás čeká magická záhada a její řešení může jako kouzlem prozářit váš svět. Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů. Rozměry blení (š v h): 13,5 x 9,5 x 2,5cm Počet hráčů: 2-20 Hrací doba: 15min. Úroveň - náročnost: snadná Obsah balení: 50 duhových historek, česká a slovenská pravidla hry Hračka je vhodná pro děti od 8 let Cena je uvedena za 1 balení hračky

Více informací

Více informací

Duhové historky jsou tajuplné a zajímavé detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.

Nechte se obklopit světem barevných kouzel. Setkáte se s odvážnými skřítky, překrásnými vílami a elegantními jednorožci. Čekají vás také zlé čarodějnice, záludní draci a řada
dalších fascinujících bytostí. V každé hádance na vás čeká magická záhada a její řešení může jako kouzlem prozářit váš svět.

Černé historky (v originále Black Stories) jsou tajuplné, pochmurné a zapeklité detektivní příběhy. Zároveň je to originální společenská hra pro 2 a více hráčů.

Rozměry blení (š v h): 13,5 x 9,5 x 2,5cm
Počet hráčů: 2-20
Hrací doba: 15min.
Úroveň - náročnost: snadná
Obsah balení: 50 duhových historek, česká a slovenská pravidla hry

Hračka je vhodná pro děti od 8 let
Cena je uvedena za 1 balení hračky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: