Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Nové LENA Míchačka stavební oranžová plast 5004 Zobrazit větší

LENA Míchačka stavební oranžová plast 5004

DS66146400

Nový produkt

Oranžová dětská míchačka z kvalitního plastu. Plně funkční. Hurá na pískoviště. S touto plastovou míchačkou si užijete spoustu zábavy. Je vybavena dvěma kolečky a lze vyklápět buben s obsahem. Míchačka je vyrobena z velice kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození. Míchačku můžete použít, jak venku, tak i doma. Lena se zaměřuje na výrobu plastových hraček, které se vyznačují vysokou mírou odolnosti a maximální hrací hodnotou. Při výrobě se používají pouze nejkvalitnější materiály a zároveň se průběžně ověřuje jejich kvalita. Výrobky značky Lena splňují ty nejnáročnější testy na ověření kvality. Rozměry balení (š v h): 28 x 22 x 29cm Rozměry dětské hračky (š v h): 23 x 26 x 22cm Materiál: plast Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

238 Kč s DPH

Více informací

Oranžová dětská míchačka z kvalitního plastu. Plně funkční.

Hurá na pískoviště. S touto plastovou míchačkou si užijete spoustu zábavy. Je vybavena dvěma kolečky a lze vyklápět buben s obsahem. Míchačka je vyrobena z velice kvalitního a zdravotně nezávadného plastu, který je odolný vůči mechanickému poškození. Míchačku můžete použít, jak venku, tak i doma.

Lena se zaměřuje na výrobu plastových hraček, které se vyznačují vysokou mírou odolnosti a maximální hrací hodnotou. Při výrobě se používají pouze nejkvalitnější materiály a zároveň se průběžně ověřuje jejich kvalita. Výrobky značky Lena splňují ty nejnáročnější testy na ověření kvality.

Rozměry balení (š v h): 28 x 22 x 29cm
Rozměry dětské hračky (š v h): 23 x 26 x 22cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: