Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Stan dětský indiánský teepee 100x135x100cm v krabici

DS49003032

Nový produkt

Originální stan pro děti v podobě indiánského týpí. Stan můžete použít doma v pokojíku, ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Baleno v krabici. Dětský Indiánský stan v podobě tee-pee od značky iPlay nabízí atraktivní prostor pro aktivní a fantazií naplněné hry vašich dětí. Stan s motivem indiánského náčelníka poskytne dětem prostor nejen pro skvělou zábavu, ale také báječnou skrýš. Pro děti i pro jejich hračky. Je vybavený lehkou, stabilní konstrukcí, která umožňuje snadné a jednoduché rozložení i složení. Na jeho výrobu byl použitý snadno udržovatelný materiál, který v případě potřeby stačí pouze otřít vlhkým hadříkem. Díky tomu můžete dětem postavit tento indiánský úkryt nejen doma, ale i na zahradě. Pokud by je stan omrzel, úložný prostor pro něj najdete snadno. Vejde se i za knihovnu v dětském pokoji. Rozměry balení (š v h): 55 x 15,5 x 8cm Rozměry dětské hračky (š v h): 100 x 135 x 100cm Materiál: 100% polyester Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

388 Kč s DPH

Více informací

Originální stan pro děti v podobě indiánského týpí. Stan můžete použít doma v pokojíku, ale také v létě venku na zahradě. Děti si při hraní a schovávání užijí spoustu zábavy. Baleno v krabici.

Dětský Indiánský stan v podobě tee-pee od značky iPlay nabízí atraktivní prostor pro aktivní a fantazií naplněné hry vašich dětí. Stan s motivem indiánského náčelníka poskytne dětem prostor nejen pro skvělou zábavu, ale také báječnou skrýš. Pro děti i pro jejich hračky. Je vybavený lehkou, stabilní konstrukcí, která umožňuje snadné a jednoduché rozložení i složení. Na jeho výrobu byl použitý snadno udržovatelný materiál, který v případě potřeby stačí pouze otřít vlhkým hadříkem. Díky tomu můžete dětem postavit tento indiánský úkryt nejen doma, ale i na zahradě. Pokud by je stan omrzel, úložný prostor pro něj najdete snadno. Vejde se i za knihovnu v dětském pokoji.

Rozměry balení (š v h): 55 x 15,5 x 8cm
Rozměry dětské hračky (š v h): 100 x 135 x 100cm
Materiál: 100% polyester

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: