Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Nové Pavouk plastový k sestavení s pohonem na slanou vodu Zobrazit větší

Pavouk plastový k sestavení s pohonem na slanou vodu

DS26483788

Nový produkt

Nezapomenutelné zážitky mohou vaši kluci a holky zažít s novým pavoukem na slanou vodu! K pohybování pavouka nejsou potřebné žádné baterie. Jednoduše otevřeš kryt na jeho zadečku a do vysouvací části prostě jen kápneš vodu se solí. Pavouk díky této sloučenině začne chodit. Kupte dětem skládacího pohyblivého pavouka! Balení obsahuje sadu drobného materiálu pro seskládání pavouka, který se na základě daných součástek začne pohybovat. Tento pohyb zajistí zakomponovaný palivový článek a hořčíkové destičky, které dohromady reagují na slanou vodu. Dokáží dávat energii pavoukovi až 12 hodin. Rozměry balení (š v h): 18 x 21 x 5cm Materiál: plast, kov Cena je uvedena za 1 balení hračky Hračka je vhodná pro děti od 8 let -dm-

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Více informací

Nezapomenutelné zážitky mohou vaši kluci a holky zažít s novým pavoukem na slanou vodu!

K pohybování pavouka nejsou potřebné žádné baterie. Jednoduše otevřeš kryt na jeho zadečku a do vysouvací části prostě jen kápneš vodu se solí. Pavouk díky této sloučenině začne chodit. Kupte dětem skládacího pohyblivého pavouka!

Balení obsahuje sadu drobného materiálu pro seskládání pavouka, který se na základě daných součástek začne pohybovat. Tento pohyb zajistí zakomponovaný palivový článek a hořčíkové destičky, které dohromady reagují na slanou vodu. Dokáží dávat energii pavoukovi až 12 hodin.

Rozměry balení (š v h): 18 x 21 x 5cm
Materiál: plast, kov

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: