Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Pouta policejní kovová na kartě Set 2 klíčky OCEL

DS43712766

Nový produkt

Dětská robustní pouta z kovu z masivní oceli v sadě se dvěma klíči jsou důležitou výbavou každého malého policisty či strážce zákona. Skvěle doplní hru na policii a zločince. Kovová pouta pro děti na ruce slouží ke spoutání rukou či nohou. Skládají se ze dvou k sobě připoutaných kroužků, které jsou otevíratelné a kterými je možné obejmout zápěstí. Uzavírací mechanismus nedovolí kroužky po zacvaknutí bez použití klíče otevřít. Pouta mají hromovaný povrch. Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 18 x 21 x 1cm Vnitřní průměr - zápěstí: 5cm Materiál: kov Hmotnost: 350g Obsah balení: pouta 1ks + klíček 2ks Hračka nevhodná pro děti do 3 let Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

Více informací

Skladem

90 Kč s DPH

Více informací

Dětská robustní pouta z kovu z masivní oceli v sadě se dvěma klíči jsou důležitou výbavou každého malého policisty či strážce zákona. Skvěle doplní hru na policii a zločince.

Kovová pouta pro děti na ruce slouží ke spoutání rukou či nohou. Skládají se ze dvou k sobě připoutaných kroužků, které jsou otevíratelné a kterými je možné obejmout zápěstí. Uzavírací mechanismus nedovolí kroužky po zacvaknutí bez použití klíče otevřít. Pouta mají hromovaný povrch.

Rozměry dětské hračky - balení (š v h): 18 x 21 x 1cm
Vnitřní průměr - zápěstí: 5cm
Materiál: kov
Hmotnost: 350g
Obsah balení: pouta 1ks + klíček 2ks

Hračka nevhodná pro děti do 3 let
Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky

30 dalších produktů ve stejné kategorii: