Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Fingerboard skateboard prstový set s kolem BMX různé druhy plast Zobrazit větší

Fingerboard skateboard prstový set s kolem BMX různé druhy plast

DS85196343

Nový produkt

Extreme Sports herní plastový set s prstovým freestyle kolem a skateboardem, ve čtyřech barevných variantách a s různými grafikami potisku skateboardu. Součástí balení je také stojan na kolo. Jde o super zábavu pro kluky fascinované jízdou na free-style kolech a skateboardu. Jedná se o mini BMX kolo a prkno, na kterém se jezdí pouze prsty. Nauč se nové triky! Pár tipů najdeš na zadní straně balení. Základní pozice při držení skateboardu prsty: polož dva prsty na kraje prkna a pohybuj rukou vpřed a vzad. Kontroluj rychlost jízdy a vzdálenost mezi prsty pro udržení stability. Rozměry balení (š v h): 16,5 x 19 x 4,5cm Rozměry prkna (d): 9cm Rozměry kola (d): 12cm Materiál: plast Varianty provedení: na dotaz Obsah balení: bike, prkno, pedály 2ks, stojan na kolo Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

59 Kč s DPH

Více informací

Extreme Sports herní plastový set s prstovým freestyle kolem a skateboardem, ve čtyřech barevných variantách a s různými grafikami potisku skateboardu. Součástí balení je také stojan na kolo.

Jde o super zábavu pro kluky fascinované jízdou na free-style kolech a skateboardu. Jedná se o mini BMX kolo a prkno, na kterém se jezdí pouze prsty. Nauč se nové triky! Pár tipů najdeš na zadní straně balení. Základní
pozice při držení skateboardu prsty: polož dva prsty na kraje prkna a pohybuj rukou vpřed a vzad. Kontroluj rychlost jízdy a vzdálenost mezi prsty pro udržení stability.

Rozměry balení (š v h): 16,5 x 19 x 4,5cm
Rozměry prkna (d): 9cm
Rozměry kola (d): 12cm
Materiál: plast
Varianty provedení: na dotaz
Obsah balení: bike, prkno, pedály 2ks, stojan na kolo

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: