Ostatní klučičí

Informace

Novinky

Nové Kolo trikové prstové šroubovací 10cm freestyle bike set s doplňky 2 barvy kov Zobrazit větší

Kolo trikové prstové šroubovací 10cm freestyle bike set s doplňky 2 barvy kov

DS66411618

Nový produkt

Parádní freestyle trikové kolo z kovu a plastu ke šroubování, na kterém můžeš jezdit (ovládat jej) prsty. Set obsahuje nástroj, pomocí kterého můžeš vyměnit kola, řídítka a další prvky, které jsou také součástí. Super zábava pro kluky fascinované jízdou na kole. Free style minikolo, na kterém se jezdí prsty. Hračka ve dvou barevných variantách. Baleno na kartě. Rozměry balení (š v h): 17 x 21 x 4cm Rozměry dětské hračky (d): 10cm Materiál: kov + plastové části Barevné varianty: červená, zelená Obsah balení: bicykl, šroubovák, zámek na kolo, náhradní kolo 2ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

140 Kč s DPH

Více informací

Parádní freestyle trikové kolo z kovu a plastu ke šroubování, na kterém můžeš jezdit (ovládat jej) prsty. Set obsahuje nástroj, pomocí kterého můžeš vyměnit kola, řídítka a další prvky, které jsou také
součástí. Super zábava pro kluky fascinované jízdou na kole. Free style minikolo, na kterém se jezdí prsty. Hračka ve dvou barevných variantách. Baleno na kartě.

Rozměry balení (š v h): 17 x 21 x 4cm
Rozměry dětské hračky (d): 10cm
Materiál: kov + plastové části
Barevné varianty: červená, zelená
Obsah balení: bicykl, šroubovák, zámek na kolo, náhradní kolo 2ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: