Ostatní klučičí

Informace

Novinky

WADER Vozík lékaře 10775 DOKTORSKÁ SADA Zobrazit větší

WADER Vozík lékaře 10775 DOKTORSKÁ SADA

DS84747743

Nový produkt

Dětský plastový vozík pro malé doktorky a doktory Wader Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek. Wader Doktorský vozík je vybaven přístroji pro zjištění zdravotního stavu pacienta. Staň se zdravotníkem a všechny kolem sebe uzdrav. Lékařský vozík obsahuje spoustu doplňků pro hru na doktory např.:stetoskop, stříkačku, brýle, teploměr atd..... Vše si po hraní můžeš uklidit do svého vozíku a převézt si své nářadí, kam potřebuješ! Rozměry dětského doktorského vozíku(v d š):60 x 20 x 20 cm Hračka je vhodná pro děti od 2 let! Cena je uvedena za 1 balení hračky.

Více informací

Skladem

598 Kč s DPH

Více informací

Dětský plastový vozík pro malé doktorky a doktory Wader
Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek.

Wader Doktorský vozík je vybaven přístroji pro zjištění zdravotního stavu pacienta. Staň se zdravotníkem a všechny kolem sebe uzdrav.

Lékařský vozík obsahuje spoustu doplňků pro hru na doktory např.:stetoskop, stříkačku, brýle, teploměr atd.....
Vše si po hraní můžeš uklidit do svého vozíku a převézt si své nářadí, kam potřebuješ!

Rozměry dětského doktorského vozíku(v d š):60 x 20 x 20 cm

Hračka je vhodná pro děti od 2 let!
Cena je uvedena za 1 balení hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: