Ostatní pro nejmenší

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Šití list Včelka Mája * DŘEVĚNÉ HRAČKY * Zobrazit větší

BINO DŘEVO Šití list Včelka Mája * DŘEVĚNÉ HRAČKY *

DS81110225

Nový produkt

Dřevěné šítí Včelky Máji je perfektní dárek pro děti s velkou představivostí. Šití perfektně rozvíjí motoriku a učí trpělivosti. Jistě zaujme každého milovníka žluto-černé včeličky. Hračka je vyrobena ze zdravotně nezávadného dřeva a díky svému kvalitnímu materiálu zaručuje i dlouhou životnost s minimálním opotřebením. Šití Včelky Máji skvěle podporuje motoriku a rozvíjí soustředěnost dětí. Na lístku se sešla známá parta kamarádů Včelky Máji. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Rozměr dětské hračky (š v h): 30 x 1 x 22,5cm Materiál: dřevo Hračka je vhodná pro děti od 3 let. Cena je uvedena za 1 kus hračky. -as- -dm-

Více informací

Skladem

159 Kč s DPH

Více informací

Dřevěné šítí Včelky Máji je perfektní dárek pro děti s velkou představivostí. Šití perfektně rozvíjí motoriku a učí trpělivosti. Jistě zaujme každého milovníka žluto-černé včeličky. Hračka je vyrobena ze zdravotně nezávadného dřeva a díky svému kvalitnímu materiálu zaručuje i dlouhou životnost s minimálním opotřebením.

Šití Včelky Máji skvěle podporuje motoriku a rozvíjí soustředěnost dětí. Na lístku se sešla známá parta kamarádů Včelky Máji.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Rozměr dětské hračky (š v h): 30 x 1 x 22,5cm
Materiál: dřevo

Hračka je vhodná pro děti od 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.-as-
-dm-


30 dalších produktů ve stejné kategorii: