Ostatní pro nejmenší

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Knížka KRTEK obrázková Krteček *DŘEVĚNÉ HRAČKY* Zobrazit větší

BINO DŘEVO Knížka KRTEK obrázková Krteček *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS94995211

Nový produkt

Dětská dřevěná knížka s obrázky Krtečka a jeho kamarádů Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená postavička, kterou vytvořil výtvarník Zdeněk Miler. Pohádky s Krtkem jsou uváděny jako seriál v televizním pořadu Večerníček. V současné době existuje přibližně padesát dílů o malém Krtečkovi. Zajímavostí je, že seriál s Krtečkem není mluvený (s výjimkou 1. dílu - Jak krtek ke kalhotkám přišel), Krtek a jeho malí kamarádi pouze vydávají zvuky citoslovce. Dřevěná knížka pro Vaše nejmenší, je výrobný pomocníkem při navazování a prohlubování kontaktů s rodiči či druhými dětmi. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Rozměry dětské dřevěné knížky: š - 12 x v - 10,5 cm. Vhodné pro děti od 1 roku. Cena je uvedena za 1 kus hračky.

Více informací

Skladem

94 Kč s DPH

Více informací

Dětská dřevěná knížka s obrázky Krtečka a jeho kamarádů
Krtek (často označovaný zdrobnělinou Krteček) je známá kreslená postavička, kterou vytvořil výtvarník Zdeněk Miler. Pohádky s Krtkem jsou uváděny jako seriál v televizním pořadu Večerníček.
V současné době existuje přibližně padesát dílů o malém Krtečkovi. Zajímavostí je, že seriál s Krtečkem není mluvený (s výjimkou 1. dílu - Jak krtek ke kalhotkám přišel), Krtek a jeho malí kamarádi pouze vydávají zvuky citoslovce.

Dřevěná knížka pro Vaše nejmenší, je výrobný pomocníkem při navazování a prohlubování kontaktů s rodiči či druhými dětmi.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči.
Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Rozměry dětské dřevěné knížky: š - 12 x v - 10,5 cm.

Vhodné pro děti od 1 roku.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: