Ostatní pro nejmenší

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Baby tahadlo KRTEK (Krteček) pro miminko *DŘEVĚNÉ HRAČKY* Zobrazit větší

BINO DŘEVO Baby tahadlo KRTEK (Krteček) pro miminko *DŘEVĚNÉ HRAČKY*

DS52692707

Nový produkt

Již mnoha generacemi oblíbená tahací hračka ve tvaru krtečka na koloběžce. Dětské tahadlo je velmi pěkná hračka. Navíc je i vzpomínkou na naše vlastní dětství - také jste měli svou hračku na tahání? Tradiční hračka pro nejmenší, která patří mezi nejoblíbenější. Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry destičky (š v h): 18 x 14 x 5cm Materiál: dřevo, textil Cena je uvedena za 1 kus hračky Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců

Více informací

Skladem

300 Kč s DPH

Více informací

Již mnoha generacemi oblíbená tahací hračka ve tvaru krtečka na koloběžce.

Dětské tahadlo je velmi pěkná hračka. Navíc je i vzpomínkou na naše vlastní dětství - také jste měli svou hračku na tahání? Tradiční hračka pro nejmenší, která patří mezi nejoblíbenější.

Hračky pro miminka mají krásný vzhled, jsou lehké a navíc fungují jako aktivní hračky - stimulují dítě vizuálně i prostřednictvím hmatu.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

Rozměry destičky (š v h): 18 x 14 x 5cm
Materiál: dřevo, textil

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců

30 dalších produktů ve stejné kategorii: