Ostatní pro nejmenší

Informace

Novinky

BINO DŘEVO Krtek PUZZLE skládanka Krteček * DŘEVĚNÉ HRAČKY *

DS57485369

Nový produkt

Na devíti obrázcích najdeme Krtečka a jeho kamarády. Každý z obrázků je rozdělen na dva dílky, toto nejjednodušší puzzle pro nejmenší podporuje fantazii a představivost, procvičí jemnou motoriku. Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky. Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956. Rozměry dětské hračky (š v h): 20 x 20 x 0,8cm Materiál: dřevo Počet dílků skládačky: 18ks Hračka je vhodná pro děti od 2 let. Cena je uvedena za 1 balení hračky. -as- -dm-

Více informací

Skladem

111 Kč s DPH

Více informací

Na devíti obrázcích najdeme Krtečka a jeho kamarády. Každý z obrázků je rozdělen na dva dílky, toto nejjednodušší puzzle pro nejmenší podporuje fantazii a představivost, procvičí jemnou motoriku.

Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.

Krteček je nejoblíbenější česká kreslená postavička, známá z 63 filmů a řady knížek. Nerozlučný kamarád mnoha generací u nás i ve světě. Autorem je velmi populární český výtvarník pan Zdeněk Miler, který první příběh s Krtečkem nakreslil již v roce 1956.

Rozměry dětské hračky (š v h): 20 x 20 x 0,8cm
Materiál: dřevo
Počet dílků skládačky: 18ks

Hračka je vhodná pro děti od 2 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.-as-
-dm-


30 dalších produktů ve stejné kategorii: