Ostatní sportovní

Informace

Novinky

Souprava dětská golfová na kartě set 2 hole + 3 míčky s doplňky plast Zobrazit větší

Souprava dětská golfová na kartě set 2 hole + 3 míčky s doplňky plast

DS61196886

Nový produkt

Rádi byste zapojili i vaše malé caparty do golfu? Zde pro vás máme skvělý golfový set pro první krůčky v golfu. Sada obsahuje kromě 1 páru holí a tří míčků i 4 sestavitelné branky (jamky) z tvrdého papíru. Golf je venkovní sport, ve kterém samotný hráč nebo malá skupinka hraje malým golfovým míčkem do jamky a používá přitom různé hole. Má se za to, že golf tak jak ho známe, pochází ze Skotska a byl hrán na Britských ostrovech po několik století. Nyní si jej mohou vyzkoušet u vaše děti. Délka hole cca: 43cm Průměr míčku: 3,5cm Materiál: plast, kov, karton Obsah balení: golfová hůl 2x, míček 3x, jamka k sestavení 4x Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let -dm-

Více informací

Skladem

145 Kč s DPH

Více informací

Rádi byste zapojili i vaše malé caparty do golfu? Zde pro vás máme skvělý golfový set pro první krůčky v golfu. Sada obsahuje kromě 1 páru holí a tří míčků i 4 sestavitelné branky (jamky) z tvrdého papíru.

Golf je venkovní sport, ve kterém samotný hráč nebo malá skupinka hraje malým golfovým míčkem do jamky a používá přitom různé hole. Má se za to, že golf tak jak ho známe, pochází ze Skotska a byl hrán na Britských ostrovech po několik století. Nyní si jej mohou vyzkoušet u vaše děti.

Délka hole cca: 43cm
Průměr míčku: 3,5cm
Materiál: plast, kov, karton
Obsah balení: golfová hůl 2x, míček 3x, jamka k sestavení 4x

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-

30 dalších produktů ve stejné kategorii: