Ostatní venkovní

Informace

Novinky

Drak dětský létající nylonový 150x73,5cm barevný s třásněmi

DS48383514

Nový produkt

Dětský nylonový létající drak barevný Létající draci patří k podzimu jako padající listí.Tohoto draka můžete pouštět za větrných podzimních dní. Kluci i holčičky si užijí spoustu zábavy venku při pouštění létajících draků. Drak se drží v povětří díky dynamickému vztlaku – tedy proudění vzduchu podél nakloněné roviny. Vzhledem k tomu, že na rozdíl od např. bezmotorových letadel je drak většinou upoután na jednom místě vůči zemskému povrchu, je k jeho udržení ve vzduchu zapotřebí větru. Jednodušší typy draků dnes slouží především k zábavě, jako hračky – jednoduché letecké modely, vedené lanem (či lanky) nataženým ze země. Rozměry létajícího draka (š v): 150 x 73,5 cm Velikost balení (š v): 12 x 94 cm Materiál: nylon Hračka nevhodná pro děti do 8 let! Cena je uvedena za 1 kus hračky. -mp-

Více informací

Skladem

219 Kč s DPH

Více informací

Dětský nylonový létající drak barevný
Létající draci patří k podzimu jako padající listí.Tohoto draka můžete pouštět za větrných podzimních dní.

Kluci i holčičky si užijí spoustu zábavy venku při pouštění létajících draků.

Drak se drží v povětří díky dynamickému vztlaku – tedy proudění vzduchu podél nakloněné roviny. Vzhledem k tomu, že na rozdíl od např. bezmotorových letadel je drak většinou upoután na jednom místě vůči zemskému povrchu, je k jeho udržení ve vzduchu zapotřebí větru.

Jednodušší typy draků dnes slouží především k zábavě, jako hračky – jednoduché letecké modely, vedené lanem (či lanky) nataženým ze země.

Rozměry létajícího draka (š v): 150 x 73,5 cm
Velikost balení (š v): 12 x 94 cm
Materiál: nylon

Hračka nevhodná pro děti do 8 let!

Cena je uvedena za 1 kus hračky.


-mp-


30 dalších produktů ve stejné kategorii: