Ostatní venkovní

Informace

Novinky

Hra Catch ball sluníčko 18cm smajlík set 2 talíře + 2 míčky 2 druhy

DS18648667

Nový produkt

Originální sada dvou žlutých plastových talířů ve tvaru sluníčka se smajlíkem, a dvou textilních míčků pro hru Catchball. Hračka ve dvou variantách provedení. Catch ball - to je zábavná venkovní hra pro 2 hráče, pro malé i velké, ideálně na zahradu nebo na pláž. Ke hře jsou potřeba vždy dva talíře a míček. Jeden hráč hodí míček a druhý jej chytá na terč. Míček se na terči zachytí pomocí suchého zipu. Skvělá hra na zdokonalení postřehu a vyplnění volných chvil. Oblíbená rekreační hra nejen na léto, vhodná na letní dovolenou, na chatu, atd. Rozměry balení (š v h): 19 x 23 x 3cm Průměr talíře: 18cm Materiál: plast, textil Varianty provedení: s úsměvěm, s brýlemi Obsah balení: pálka 2ks, míček 2ks Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

Více informací

Skladem

149 Kč s DPH

Více informací

Originální sada dvou žlutých plastových talířů ve tvaru sluníčka se smajlíkem, a dvou textilních míčků pro hru Catchball. Hračka ve dvou variantách provedení.

Catch ball - to je zábavná venkovní hra pro 2 hráče, pro malé i velké, ideálně na zahradu nebo na pláž. Ke hře jsou potřeba vždy dva talíře a míček. Jeden hráč hodí míček a druhý jej chytá na terč. Míček se na terči zachytí pomocí suchého zipu. Skvělá hra na zdokonalení postřehu a vyplnění volných chvil. Oblíbená rekreační hra nejen na léto, vhodná na letní dovolenou, na chatu, atd.

Rozměry balení (š v h): 19 x 23 x 3cm
Průměr talíře: 18cm
Materiál: plast, textil
Varianty provedení: s úsměvěm, s brýlemi
Obsah balení: pálka 2ks, míček 2ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: