Ostatní venkovní

Informace

Novinky

Set rakety plastové s obrázkem 40cm na soft tenis + míček pěnový

DS13314211

Nový produkt

Sada dvou barevných pálek s obrázkem na plážový tenis, s míčkem z lehkého plastu, pro ty nejmenší tenisty. Průhledná výplň z plastové folie - při nárazu míčku "bubnuje". Soft tenis je modifikovaná verze klasického tenisu. Hraje se rovněž s pálkami a míčkem, který je ale na rozdíl od tenisáku z molitanu nebo lehkého plastu. Tento druh sportu sem přišel z Asie. U nás jej známe především pod přezdívkou líný tenis. S pálkami se hraje podobně jako u normálního tenisu, není zde nezbytná tenisová síť. Tato zábava nesmí chybět na žádném hřišti, zahradě či na pláži. Velikost rakety (d š): 40 x 23cm Velikost míčku (š): 4,5cm Materiál: plast Obsah balení: raketa 2ks, balonek Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Více informací

Skladem

159 Kč s DPH

Více informací

Sada dvou barevných pálek s obrázkem na plážový tenis, s míčkem z lehkého plastu, pro ty nejmenší tenisty. Průhledná výplň z plastové folie - při nárazu míčku "bubnuje".

Soft tenis je modifikovaná verze klasického tenisu. Hraje se rovněž s pálkami a míčkem, který je ale na rozdíl od tenisáku z molitanu nebo lehkého plastu. Tento druh sportu sem přišel z Asie. U nás jej známe především pod přezdívkou líný tenis. S pálkami se hraje podobně jako u normálního tenisu, není zde nezbytná tenisová síť. Tato zábava nesmí chybět na žádném hřišti, zahradě či na pláži.

Velikost rakety (d š): 40 x 23cm
Velikost míčku (š): 4,5cm
Materiál: plast
Obsah balení: raketa 2ks, balonek

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

30 dalších produktů ve stejné kategorii: